تبلیغات
داشتن کمد لباس خود را تحت یک میکروسکوپ مطالعه کرده است، همه در یک کار روزانه برای کیت میدلتون، دوشس کمبریج. اما در اوایل این هفته، یک لباس توری بسیار معقول، لباس زنانه که او را به باز کردن The Royal Ascot برده بود، یک مقدار تکان دهنده از مطبوعات را بدست آورد - خوب و بد. اولا، مردم آن را به لباس عروسی میدلتون مقایسه کردند، شباهت هایی این بود که آن نیز سفید، توری و طراحی شده توسط سارا برتون، الکساندر مک کوئین بود. در آن روز پس از آنکه سوفی، کنترس ویسکس را گرفت، دوشس دوباره در کانون توجه قرار گرفت، هنگامیکه او از کوهنوردی عبور کرد، خنده (و عبارات چهره خنده دار) را از هر دو زن گرفت. این نادرست است که میدلتون گارد را مانند آن ببیند، و عکس ها یک نگاه اجمالی به حالت "معمولی" خود داشتند.

با این حال، ما زمان کمی را با کمی تفسیر دیگری که دور را در وب می گذاریم، می بینیم: میدلتون "خرابکاری کمربند" را متحمل شد، زیرا لباس او بسیار محسوس بود. آیا ما در مورد همان گردن و لباس بلند آستین صحبت می کنیم؟ اگر نگاهی دقیق به عکس های دوشس در قعر چمن داشته باشید، می توانید به ندرت دیداری از پاهای خود را مشاهده کنید، جزئیاتی که به هیچ کس دیگری توجه نداشته باشد. ما دو بار دیگر در مورد دیدن دیگر زنان با سبک تأثیرگذار (Kim، Kendall، Bella) فکر نمی کنیم که خانه را در لباس زیر زنانه درست کنیم. با توجه به لندن در این هفته، موج گرمائی را تجربه کردیم، با دمای حدود 80 درجه در روز دوشنبه، شما می توانید Middleton را برای انتخاب لباس نسبتا نور، براق، سرزنش نکنید. اما هنوز هم، او به خاطر Faux pas مورد انتقاد قرار گرفته است.

این یک مشکل مد است که زنان سلطنتی تقریبا برای یک قرن با آن برخورد کرده اند. در سال 1937، والیس سیمپسون، دوشس ویندزور، لباس الکساندری که السا شیافاالی را در آن زمان داشت، پوشیده بود که باعث رسوایی شد. همکاری با سالوادور دالی، این لباس دارای یک خرچنگ دست نقاشی شده با دست، یک پنل خالص در زیر شکوفه و یک دامن سفید و نیمه عریض بود. سیسیل بیاتون عروسکی را در لباس Vogue به تصویر می کشد، و به نظر می رسد که به نظر می رسد، به نظر می رسد، هر دو برای قرار دادن "وابسته به عشق شهوانی" از خرچنگ و دامن آن بسیار آشکار. هشتاد سال بعد تغییر زیادی نکرد. مردان هم برای لباس مناسب برای آب و هوای گرم تلاش می کنند، اما ما می گوییم این است که در مورد زمان جامعه، استانداردهای نامطلوب برای زنان، سلطنتی و غیره را تعدیل می کند.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۳ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۶:۳۵ قبل از ظهر، ۴۵ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر