تبلیغات
برای قرن ها، داشتن جواهرات طلا است نشانه ای از ثروت، طبقه، شاهی و بی شمار دیگر توصیف مثبت بوده است. طلا کشیده شده است، تولیدات و تنظیم به روش های مختلف به تولید زیبا حلقه، دستبند، النگو، گوشواره و بیشتر. دیگر فلزات و آلیاژهای تواند اضافه شود برای تغییر صداقت و رنگ آن است. به ویژه این راهنما، انتخاب دقیق فلزات مانند نقره و روی مخلوط با طلا آن را به یک رنگ پریده خیره کننده سفید کننده خواهد شد.
VALENTINES DAY SALE Ho'okele bracelet - minimal gold bracelet, delicate gold bracelet, modern gold bracelet, layering bracelet, maui jewelr:
انواع دستبند طلا سفید
همانطور که با بسیاری از انواع جواهرات، دستبند طلای سفید در انواع سبک ها می آیند. از محبوب پیچ خورده، ماهی، شکل به دستبند جذابیت متنوع موجود. قالب ریزی و سازه های پیچیده و شکل دادن به طلای سفید می تواند به دستبند زیبا، لینک و دستبند فیگارو سبک منجر شود.

آنها همچنین می توانند با انواع بست های مختلف می آیند برای اضافه کردن به هر دو نگاه و عملکرد قطعه از جواهرات. یکی از سبک محبوب چفت و بست T- نوار، که در آن دستبند با هم توسط یک نوار فلزی در انتهای رفتن را از طریق یک حلقه در انتهای دیگر برگزار می شود، ایجاد یک دستبند با جلوه زیبا است. یکی دیگر از سبک محبوب است که در آن هیچ چفت و بست در همه وجود دارد، و دستبند به جای اینکه به عنوان یک النگو جامد با باز کردن اجازه می دهد پوشنده لباس به سادگی آن را اسلاید روشن و خاموش تشکیل شده است.

همچنین در همراهی با سبک بسیاری از دیگر انواع جواهرات طلا سفید، انواع سنگ های مختلف را می توان به طلا برای اضافه کردن یک بعد جدید به کیفیت از جواهرات است. از الماس به zirconias مکعب، یک بسیاری از جواهرات و سنگ که می توانید ظاهر دستبند خود را بهبود بخشد.

طلا سفید دستبند به عنوان هدیه
دستبند طلای سفید می توانید هدیه ای ایده آل برای یک دوست در یک موقعیت خاص را (و یا هر زمان، اگر شما احساس عاشقانه!). این که آیا آن روز تولد، سالگرد و یا اشتغال است، دستبند راست می تواند فقط آنچه شما دنبال آن هستید به عنوان هدیه ای مناسب است که مطمئن شوید به پایین است.

اکثر فروشندگان طلا و جواهر خواهد دستبند طلای سفید در جعبه های شیک ارائه، حصول اطمینان از هدیه خود را که نگاه فوری ظریف است. این خرده فروشان هستند به احتمال زیاد به همچنین ارائه خدمات کاغذ بسته بندی هدیه، بنابراین برای یک هزینه اضافی شما می توانید یک حرفه ای پیچیده شده ویژه حاضر آماده ارائه به دوست خود.

طلا سفید دستبند با توجه به بودجه شما
یکی از اولین چیزهایی که شما ممکن است از زمانی که آن را به هر نوع جواهرات طلا می آید فکر می کنم هزینه است. شما انتظار می رود دستبند طلای سفید را به صورت کاملا گران؛ با این حال ممکن است آنها را به خرید در قیمت های پایین تر از شما ممکن است انتظار می رود.

هزینه طلا بنگلس است که عمدتا توسط خلوص طلا استفاده می شود، شناخته شده به عنوان ارزش عیار تعیین می شود. بالاتر از این مقدار گران تر از طلا به احتمال زیاد به. همچنین، مقدار طلا مورد استفاده در دستبند، در کنار هر سنگ های دیگر و فلزات استفاده می شود، مقدار آن را به ارزش تعیین می کند. بنابراین آن است که قطعا ممکن است برای خرید جواهرات طلا سفید در بسیاری از بودجه. به سادگی در اطراف در تامین کنندگان و خرده فروشان فروش طلا بنگلس برای پیدا کردن یکی که مناسب نیاز و بودجه شما متفاوت است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۱ بعد از ظهر، ۳۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته