تبلیغات
سوفیا سانچز د Betak از چمدان خود زندگی می کند. کارگردان هنری، مشاور مد، و طراح حرفه ای از کاوش گوشه های مختلف جهان و پیدا کردن الهام در مناطق غیر منتظره ترین ساخته شده است. برای آخرین سرمایه گذاری خود را، او سفر به مکان او به خوبی می داند و دوست دارد عمیق او آرژانتین بومی است. در 1ST ژوئن د Betak خواهد زمینی، یک خط تولید لباس با الهام از سفرهای خود در سراسر جهان و برای اولین تکرار، جنوبی، امریکا به ویژه در راه اندازی. این مجموعه شامل حدود 25 قطعه از آماده به لباس و لوازم جانبی قیمت بین $ 495 و 2890 $، و به صورت انحصاری در BERGDORF گودمن در نیویورک، کولت در پاریس، وبستر در میامی و هیوستون به فروش می رسد، و در MatchesFashion.com.

د Betak مستقیما به منبع برای زمینی رفت، استخدام صنعتگران آرژانتین محلی را به همه از لباس. او با آتلیه های AUX Charpentiers چند دهه ای در Buenos Aires در ملحفه شلوار کائوچو کار می کرد، یک جوان خیاط بالا و آینده در سایه سنتی به نام خوان هرناندز Daels، هنرمند مرسدس Güiraldes در دست گلدوزی، و Giribet در چکمه سواری ، بین دیگران. "من با طراحان جوان و معاصر و همچنین با سنتی کائوچو لباس سازان همکاری،" د Betak توضیح می دهد. "من می خواستم برای ایجاد تعادل بین آنها و من فکر می کنم این بسیار مهم است برای حفظ آگاهی از صنعتگران به دلیل آن را محو شدن در هر فرهنگ."

در آینده بسیار نزدیک، د Betak قصد دارد برای ایجاد مجموعه ای با الهام از مقصدهای دیگر مانند ژاپن و کنیا است. "هر محل دارای یک زیبایی شناسی متفاوت است،" او می گوید. "هر محل دارای یک تاثیر متفاوت و هویتی که من خیلی دوست دارم از طریق زمینی برجسته. من همیشه برای ماجراجویی های بعدی من تحقیق. "

در عکس بالا، در نگاه اول زمینی و به مردم آرژانتین و مکان است که اولین مجموعه الهام گرفته.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۷ قبل از ظهر، ۳۵ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر