تبلیغات
برنامه ریزی برای روز عروسی خود را باید سرگرم کننده و هیجان انگیز است. هنگامی که شما در لباس شب عروسی، کفش، مدل مو خود را تصمیم و را تشکیل می دهند، پس وقت آن به انتخاب کردن جواهرات عروس خود را است. لباس عروسی خود را هرگز بدون جواهرات عروس خود را، به خصوص گردنبند لباس عروس کامل باشد. چیدن از بهترین گردنبند عروسی می تواند کاملا یک کار به آنجایی که شما باید برای مطابقت با لباس عروسی خود را. در اینجا برخی از ایده هایی که قطعا کمک خواهد کرد که شما به عنوان تصمیم می گیرید که گردنبند لباس عروس بهترین با لباس ظریف خود را.
How cute is this? Dragonfly and the pearl sterling silver lariat by RedEnvelopeGifts, $22.00:
باز حمایت عبا

اضافه کردن یک گردنبند کمند بستن لباس عروس یک راه عالی برای نشان دادن جزئیات باز لباس شب عروسی حمایت شما است. بهترین برای این نوع از لباس شب آن است به دلیل آن است ارایش جواهر حلق آویز که آویزان در پشت گردن، که باعث افزایش زیبایی لباس شب نامزدی.

لباس شب V کلفت

لباس شب پنجم کلفت خواستار مد منحصر به فرد طلا و جواهر. با این نوع از لباس شب، Y رها کردن گردنبند لباس عروس به اثبات می شود را wondrously شیک و زیبا. زاویه تطبیق شکل V و گردن از لباس شب و Y در Y-قطره گردنبند لباس عروس می دهد یک نگاه این است که در یک بعد کاملا بی همتا.

بدون بند لباس

اگر شما تصمیم به پوشیدن لباس بی تسمه برای عروسی خود را، شما یک مقدار زیادی از گزینه ها برای necklace- لباس عروس خود را که از زیبایی یک لباس شب بی تسمه داشته باشد. انتخاب محبوب عبارتند از آویز ساده، طراحی Y رها کردن، خفه، و یک و دو گردنبند رشته.

میدان بالا لباس شب

برای مربع لباس سنتی عروسی بالا، راه بسیار خوبی برای اضافه کردن زیبایی به آن است که به آن پایان با یک یا دو یک گردنبند رشته لباس عروس ساده است. این گردنبند را مقابل به ساز و برگ و تا حد زیادی می تواند جذب چشم به سمت برش از لباس.

لباس شب انواع کلفت

ساده و یا یک گردنبند multistranded مناسب برای یک لباس شب عروسی حرکت شبیه چمچه زنی کلفت است. این نوع از گردنبند، مانند یکی از ساده به پنج گردنبند رشته، کاملا قاب خواهد کرد از بالای لباس عروسی.

هولتر بالا لباس شب

برای یک لباس شب عروسی افسار بالا، شما نیاز به جلب توجه به جلو و همچنین به پشت لباس. برای رسیدن به این، آنچه شما نیاز دارید یک آویزان پشت یا گردنبند کمند بستن است. این لباس نیز به نظر می رسد زیبا با یک گردنبند آویز و گردنبند Y رها کردن.

یار لباس

همانطور که برای یک لباس شب یار، یک گردنبند Y رها کردن درست و مناسب به عنوان متناسب با آن را کاملا زیر لبه های بالای لباس. دیگر گردنبند لباس عروس است که می تواند از خط گردن لباس شب یار تکمیل گردنبند دور ساده، گردنبند آویز و طوق گردن لباس عروس می باشد.

لباس شانه فعال

هر گردنبند جواهرات عروس کار به خوبی با یکی از لباس های شانه است. اگر شما می خواهید به قاب کردن نگاه خود را با سادگی، یک یا دو گردنبند رشته را انتخاب نمایید. این به شما می خواهید برای قرار دادن تاکید بر شانه های خود را، رفتن برای خفه جواهرات عروس. اگر شما می خواهم به استرس کردن دوباره خود را، پس از آن یک گردنبند Y رها کردن بهترین انتخاب است.

گردنبند عروسی به عنوان به عنوان لباس شب عروسی خود را و کفش عروسی خود را مهم هستند زیرا آنها زیبایی و ظرافت اضافه کردن به هر لباس عروسی شما برنامه ریزی برای انتخاب برای روز عروسی خود را.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در چهارشنبه، ۹ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴ قبل از ظهر، ۲۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر