تبلیغات
به عنوان 2015 تغییرات آب و هوایی بر اساس غالب اخبار امروز دوباره، یک نمایشگاه جدید در موزه در موسسه مد از فناوری (FIT)، "نیروی طبیعت،" در نظر چگونه طراحان مد و پارچه و لباس را غارت کرده اند، تقلید، تحت تاثیر قرار گرفته، و الهام گرفته توسط مادر زمین از قرن 18 تا به امروز. "امید من،" متصدی ملیسا مره-آلوارز می گوید وگ باند، "این است که مردم ببینید که چگونه طبیعت اطلاع طراحی و راه هایی که ما هرگز انتظار می رود که [که] ممکن است یک درک جدید برای جهان طبیعی اطلاع و تشویق مردم به مراقبت بیشتر در مورد آن، که به خصوص امروز مهم است. "

در حقیقت، دستیابی به این هدف را به بازدید کنندگان نیاز به طور فعال به من با منابع چند رسانه ای در گالری که به 10 بخش، از جمله "زبان گل"، "علم جاذبه،" و "درون طبیعت وحشی سازماندهی تعامل با" آخرین چاپ با سادگی های حیوانات به دلیل آن را بسیار آسان به توسط تصاویری اغوا شود. در میان اشیاء بر روی صفحه نمایش سه طرح چارلز جیمز، از جمله معروف "خرچنگ" لباس او هستند؛ یک شنل قلم و دفترچه یادداشت در اواخر کلاه فروش شد عکاس بیل کانینگهام؛ قاطر شترمرغ منگوله شایسته ماری آنتوانت توسط مانوئلو Blahnik؛ یک یوزپلنگ کمرنگ والنتینو کت 1974 طراحی لباس اهدا شده توسط زمانی ویرایشگر وگ مریم راسل؛ و به نظر می رسد که امروزی تر از باند فرودگاه اخیر ریک اوانز، کریستوفر کین، و الساندرو میشل گوچی است. یکی از طراحان در نمایشگاه نشان الکساندر مک کوئین، که شیفتگی با پرندگان است که به خوبی شناخته شده است. "طبیعت جهان خود آگاه بسیار،" توضیح می دهد مره-آلوارز. "او آن را در یک سطح نمادین استفاده می شود، جنبه های رفتاری از حیوانات و جانداران بودند که او به تصویر می کشد وجود دارد، و او نیز از آنها استفاده برای انتقال anxieties- خود [آن را] فقط تا لایه بندی شده."

موضوعات داغ به عنوان تغییر عنوان آب و هوا، و گرفتن فراتر از سطح را با مد می تواند یک چالش است. همانطور که در طبیعت، peacocking مربوط به خیاطی است که به منظور جلب توجه به ظاهر، به جای مصرف مواد است. بر خلاف بسیاری از حیوانات، مانند کسانی که استفاده از استتار به عنوان ابزاری برای بقا، پیشگامان استفاده از نقاط و لکه را به منظور جلب توجه به خود. در بسیاری از موارد، تمایل به خودمان تبدیل از طریق لباس تا در هزینه های منابع طبیعی آمده است؛ در 19 و اوایل قرن 20، برای مثال، میلیون ها پرنده به نام لا حالت کشته شدند، در نهایت باعث اصلاح از طریق قوانین مانند قانون پیمان پرنده مهاجر. کارهای زیادی باقی مانده از نظر حفاظت از حیوانات و محیط زیست در رابطه با تولید مد انجام شود. توسعه مثبت، که به طور خلاصه در نتیجه نشان می دهد خطاب، علاقه رو به افزایش در "biomimicry" است مشخص- مانند شنا که مشتاق به رسیدن به یک نرم و صاف، چابک sharklike و پارچه لباسی که آب نیز همین طور لو خبردروغ. این تقلید از عملکرد، به جای فرم، یک تحول مثبت است که مکمل علاقه رو به رشد در پایداری است. این یک تغییر است، می نویسد مره-آلوارز، که "نشان می دهد یک نگرش جدید نسبت به طبیعت، از یکی از سلطنت به مشارکت." اجازه بدهید بازی.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در پنجشنبه، ۱۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۴ بعد از ظهر، ۳۸ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر