تبلیغات
دستبند جذابیت یک قطعه از جواهرات که هرگز واقعا می رود از سبک. در زمان های قدیم، حلقههای از استخوان حیوانات و یا پوسته ساخته شد و به عنوان یک وسیله برای دفع بد شانس و یا ارواح شیطانی استفاده شد. اما روز از حلقههای مورد استفاده قرار گرفته به عنوان طلسم موفق باشید از بین رفته. امروزه، بسیاری از دستبند جذابیت از نقره یا طلا ساخته شده و با بسیاری از حلقههای است که می تواند خود را ابراز و یا نشان دهنده رویدادهای مهم در زندگی فرد با پوشیدن آنها تزئین. آیا خرید گردنبند برای خودتان و یا به عنوان هدیه، یک سری از چیزهایی که شما باید در ذهن در طول فرآیند نگه دارید وجود دارد.

1. بدانید آیا فرد در حال حاضر یک دستبند افسون
اگر شما در حال خرید یک هدیه، دستبند جذابیت بزرگ است. اما اولین چیزی که شما باید بدانید قبل از خرید این است که آیا گیرنده مورد نظر در حال حاضر دارای افسون و یا یک دستبند است که می توانید حلقههای خود جای دهد. ما می دانیم که حلقههای نشان رویدادهای خاص، بنابراین گاهی اوقات ما فقط می توانید خرید یک جذابیت اگر شخص در حال حاضر دارای افسون. دو دستبند کاراکتر ممکن است بیش از حد. اما اگر فرد از یک دستبند به پوشیدن جذابیت خود را ندارد، و سپس شما نیاز به در نظر گرفتن افسون. با این حال، برخی از مردم در حال حاضر ممکن است یک دستبند است که در حال حاضر پر از فریبندگی خود را. بنابراین مطمئن شوید که تایید این است که فضای باز در نظر گرفته شده و دستبند که جذابیت در واقع می تواند پوشیده شود وجود داشته باشد. توصیه من این است به خرید یک دستبند به رفتن با جذابیت زمانی که در شک.

2. انتخاب یک دستبند زنجیره ای که جذابیت نیاز به مناسب
زنجیره ای دستبند پایه و اساس یک افسون است و زنجیره ای اساسی می آید در دو نوع اصلی: زنجیر با حلقه های باز و زنجیر با حلقه های جامد. هر نوع سبک متمایز خود را از حلقههای و آن را به طور کلی یک ایده خوب برای خرید گردنبند برای یک نوع از دستبند زنجیره ای به تلاش برای جا به نوع دیگر نیست. حالا اجازه دهید من در این دو نوع زنجیر و فریبندگی خود را به تفصیل شرح.

باز زنجیر با حلقه های دستبند
دستبند لینک باز است تا از یک سری از بیضی یا دایره مرتبط با یکدیگر ساخته شده است. این زنجیره بسیار انعطاف پذیر و نسبتا قوی است. هر لینک دارای مقدار زیادی از فضای باز که در آن حلقههای می توان به متصل است، که بدان معنی است که حلقههای ممکن است از لینک نوسان، اما نمی خواهد در امتداد دستبند اسلاید. علاوه بر این، این تولید اثر آویزان است که اکثر مردم را دوست دارم.

گردنبند برای زنجیر باز کردن پیوند دستبند
هنگامی که شما بر روی یک دستبند زنجیره ای باز کردن پیوند تعیین می کند، سپس شما نیاز به تصمیم می گیرید که حلقههای برای خرید. گردنبند مناسب برای یک دستبند لینک آشکار در مجسمه های کوچک و که شبیه مجسمه کوچک فلزی ساخته شده است. اغلب، این حلقههای فلز به سادگی ساده است که می تواند رنگ و یا با نوک کریستال. علاوه بر این، این حلقههای همچنین می توانید صاف باشد، اما هنوز هم ساخته می شود بسیار نماینده از اقلام، سرگرمی ها، یا حوادث.

جامد زنجیر با حلقه های دستبند
زنجیره ای دستبند لینک جامد معمولا از بشقاب های صاف که با هم نصب شده، می دهد که زنجیره، ظاهر طناب مانند صاف است که تا حدودی کمتر انعطاف پذیر از یک زنجیره لینک باز ساخته شده است. این زنجیره به طور کلی در قطر بسیار کوچکتر و بنابراین نیاز به یک سطح بالاتر از ساخت.

گردنبند برای لینک جامد زنجیر دستبند
گردنبند برای این نوع از دستبند می شوند، معمولا، دانه های که از نظر اشکال و ارقام نماینده محدود تر هستند هنگامی که با فلز مقایسه شده است. با این حال، این حلقههای اغلب شیشه، کریستال در طرح خود ترکیب. برخی حلقههای حتی طراحی به حلقههای کوچکتر حلق آویز کردن آنها را برای ایجاد یک نگاه افسون سنتی است. از آنجا که این حلقههای تمایل به نماینده کمتر، آنها بزرگ برای هدیه نمادین هستند. کریستال های رنگی می توانید تولد و یا سالگرد نمایندگی و مهره مزین می توانید یک فرد از یک حافظه خاص به یاد. بنابراین حلقههای مثل این یک انتخاب ایده آل برای کسانی که می خواهند، نگاه پاک ظریف تر به افسون خود.

3. انتخاب تم
توصیه می شود که شما باید یک موضوع در ذهن قبل از اینکه شما شروع به خرید، به طوری که شما تا پایان با یک شمع تصادفی از حلقههای که با هم کار نمی کند. موضوع خود را می توانند به صورت گسترده و یا محدود. شما می توانید با هم یک دستبند که با خاطرات یک یا دو تعطیلات خاص پر شده است. و یا شما می توانید یک دستبند گردنبند مربوط به حرفه خود را، و یا یکی از تمام حلقههای نگین دار یا قلب یا حیوانات یا حلقههای زودیاک است. این همه در همه پوشنده لباس است بستگی دارد.
gemstone bracelets:
4. اطراف مغازه
خرید در اطراف به مقایسه قیمت یک ایده خوب است که می تواند شما را به بهترین معامله را است. قبل از اینکه شما تصمیم گیری، اولین نگاه در انواع مغازه ها، هر دو آنلاین و در فرد است. خرده فروشان زنجیره ای ممکن است بریدگی های تخصصی ارائه و ممکن است شما را در طول از طریق فرایند کمک کند، اما خرده فروشان آنلاین اغلب ارائه قیمت پایین تر.

5. برخی از نکات
مجوز طلا و جواهر را بررسی کنید قبل از تصمیم گیری؛
خرید از فروشگاه های ممکن است خیلی بیشتر تضمین شده، اما خرید آنلاین می تواند به شما پول زیادی را ذخیره کنید.
اگر شما می خواهید برای خرید یک آنلاین، چک کردن بررسی دیگر خریداران در مورد این محصول و این فروشنده می تواند کمک بزرگی باشد.
خرید حلقههای که نشان دهنده چه سرگرمی گیرنده را دوست دارد یا کاری که او می کند؛
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱:۰۲ بعد از ظهر، ۲۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر