تبلیغات
زنان معمولا پستان بند که فانتزی در طبیعت و نرم در بافت را انتخاب کنید. انواع بند حصول در بازار خالص، underwire را، پوشش کامل، زایمان، minimizer، فشار، ورزش، چوب و در، لوله و تعداد زیادی از اضافی. زنان استفاده از انواع مختلف از سینه بند که با لباس های مختلف خود می رود. سینه بند می توانید زیبایی از شکل خود را به عنوان به خوبی به عنوان لباس شما با پوشیدن تکیه تلفظ کردن.

با این حال، بسیاری از ما از اثرات مضر، و نه اثرات بد بر سلامت پوشیدن سینه بند اشتباه آگاه هستند. بله، برای تمام کسانی که خانم ها که سینه بند خود را خرید با سهل انگاری زیادی برخوردار است، این ممکن است یک چشم بازکن. پوشیدن سینه بند سینه بند اشتباه و یا غیرمقبول می توانید برای بسیاری از ناملایمات پاسخ، در میان آن پنج اثرات بد از پوشیدن سینه بند اشتباه به شرح زیر است:
Lace back bra
1. پستان ملرفن:

سینه بند شل می توانید شکل پستان و اندازه از بین بردن، و سینه بند تنگ می تواند به سرطان پستان منجر شود. در حالی که پوشیدن سینه بند اجازه دهید شل عضلات خود را شل، پوشیدن سینه بند تنگ محدود سطح گردش خون در بدن ما و می تواند به بافت های لنفاوی را مختل کنند. علاوه بر حفظ مناسب بدن ما، پوشیدن سینه بند ورزشی خوبی نصب همچنین می توانید تضعیف سینه پیشگیری و به شما یک شکل کامل.

درد 2. پستان:

بار و در حال حاضر، زنان در مورد درد پستان و کمردرد شکایت کرده است. آیا می دانید که پوشیدن سینه بند اشتباه می تواند دلیل اصلی پشت چنین نگرانی؟ سینه بند نصب شده تنگ که می تواند بافت های لنفاوی به علت در دسترس بودن اکسیژن کمتر به بافت را مختل، درد پستان رخ می دهد. همچنین، این فشار غیر ضروری بر روی پشت خود را، و درد رو تماس رخ می دهد. بر اساس یک روز، با پوشیدن یک سینه بند غیر حمایتی می توانید ضربه به بافت پستان شود.

سرطان پستان 3. ماشه:

به عنوان فوق الذکر، پستان بند غیرمقبول بسیار در دسترس بودن اکسیژن و جریان خون به بافت پستان یا بافت های لنفاوی اجازه نمی دهد، و این می تواند به سرطان پستان شود. زنان باید مراقب باشید در حالی که چیدن سینه بند اندازه مناسب است. همچنین، پارچه از سینه بند تصمیم می گیرد از کیفیت و بیابیم آن است. در اینجا بسیاری از پارچه های شیمیایی درمان که پروموتر سرطان پستان هستند.

4. گردن و شانه درد:

اغلب بند تنگ باعث درد شانه به عنوان آن را دشوار است به بلند سینه با کمربند کوچکتر است. این سویه می تواند درد شدید گردن نیز شود. توصیه می شود که خانم ها با سینه های متراکم باید پستان بند گسترده کمبود را انتخاب کنید برای جلوگیری از فشار غیر ضروری بر روی گردن و پشت خود را. سینه بند خوبی نصب برای جلوگیری از گردن شدید و درد شانه ضروری است.

5. سوء هاضمه:

عجیب و غریب اما واقعی، سینه بند اندازه اشتباه می تواند سوء هاضمه و درد معده گردد. اگر سینه بند خود را بسیار تنگ است، آن را به دنده ها و قسمت فوقانی معده منطقه حفاری، باعث مشکلات در داخل بدن ما که ما حتی درک نمی کنند.

این ضروری است که شما به اندازه مناسب از سینه بند بررسی در حالی که خرید سینه بند آنلاین. بسیاری از سایت های ارائه یک نمودار اندازه برای اطمینان از بهترین جا. سینه بند خوبی نصب شما کمک خواهد کرد حفظ وضعیت مناسب و در همان زمان شما را قادر نگاه تصویر کامل است. سینه بند اندازه اشتباه فقط به نظر نمی خوب است اما همچنین باعث مشکلات جدی برای سلامتی است که ما در نتیجه می توانید با انجام سینه بند اندازه حق اجتناب کنند.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در جمعه، ۱۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۱ قبل از ظهر، ۵۸ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر