تبلیغات


دختران کوچک عاشق به تقلید مادران خود را با قرار دادن در آرایش، است که همه به این دلیل بیشتر به شما اطمینان لوازم آرایشی تنها امن در کیسه آرایش خود را داشته و به طور کامل بررسی ایمنی کودکان اسباب بازی آرایش کیت. آنها عشق را به لباس پماد، بنابراین شما نیاز به در آنچه شما اجازه استفاده از کودک خود را بسیار سخت کوش.Pinterest: Nuggwifee☽ ☼☾:

بسیاری از سرب ممکن است حاوی مواد تشکیل دهنده تند و زننده، و ما در حال حاضر جستجو برای جایگزین بهتر است.

گفته می شود که لوازم آرایشی عنوان قدیمی به عنوان غرور. اما اگر شما نمی توانید خانه را بدون کمی از رژ لب ترک ،، شما ممکن است بخواهید برای بررسی مواد تشکیل دهنده.

قرار گرفتن در معرض قابل توجهی را به برخی از مواد به طور بالقوه مضر و آلرژی زا پیدا شده است که در چوب 'ساده' رنگ - بسته به اینکه چگونه اغلب شما با استفاده از رژ لب و چقدر دوست دارید به این درخواست، آن را یک فرد ممکن است بیش از 10 کیلوگرم در طول عمر مصرف برآورد شده است.

این زیبایی آگاه مصریان باستان که برای اولین بار مورد استفاده قرار گیاهی حنا به رنگ لب خود بود. کلئوپاترا است گفت: رنگ قرمز کارمین یا قرمز دانه، است که توسط جوش تا سوسک قرمز دانه، برای افزایش حلقههای اغوا کننده او ساخته شده به استفاده کرده اند.

ملکه الیزابت 1، که ظاهرا با آرایش وسواس شد و اعتقاد بر این بود کیفیت های جادویی، تحسین او را با رنگ لب پر جنب و جوش نیز از مخلوطی از قرمز دانه و موم ساخته شده را تحت تاثیر قرار. قرمز دانه به طور گسترده ای تا قرن نوزدهم مورد استفاده قرار گرفت، اما در اولین مصنوعی تهیه قرمز رنگدانه، آلیزارین جایگزین شد.

یکی دیگر از منابع غیر معمول و طبیعی رنگدانه قرمز Achiote (درخت آناتو) و یا رژ لب درخت است. این گیاه زیبا در مناطق گرمسیری، مانند امریکا لاتین، و تولید آناتو، رنگ قرمز است که از پالپ و دانه های آن استخراج شده است. رنگ قرمز در مواد آرایشی استفاده می شود، به عنوان رنگ بدن، و بعنوان رنگ های طبیعی غذایی.

رنگدانه های قرمز و زرد به دست آمده از ochres طبیعی نیز در طول اعصار به عنوان رنگ برای صورت و بدن استفاده می شود و منبع رنگدانه برای بسیاری از رژ لب مبتنی بر مواد معدنی امروز.

چه در یک بوسه است.

وجود دارد انواع بی شماری از سرب، از جمله ضد شوره سر لب، کرم لب، آستر لب، آن سرپوش، مات، مات و سرب خالص، و آنهایی که طراحی را به ماندن در تمام طول روز - و این که شما حتی قبل از سایه امضای شما در نظر بگیرید! اما چه مواد شیمیایی استفاده می شود تا سرب؟

مواد اولیه شامل رنگ آمیزی، که می تواند یک رنگ محلول که لکه لب ها، و رنگ نامحلول و رنگدانه ها که کت سطح لب. همچنین، پایگاه چرب، که می تواند ترکیبی از واکس گیاهی، مانند کارنابوآ (Carnauba) و candelilla، و همچنین موم، لانولین، روغن های پارافینی و یا واکس سیلیکون. پایه چرب تعیین احساس از رژ لب، آن است که آیا سخت یا نرم است. حلال اضافه شده است به حمل رنگ و می تواند تعدادی از مواد شیمیایی از جمله روغن کرچک، الکل های چرب و یا پلی اتیلن گلایکول. عطر و طعم دهنده اضافه می شوند برای پنهان بوی پایه چرب و کرم های ضد آفتاب یک ماده جدید محبوب است.

خطرات پنهان با توجه به پوست عمیق، یک وب سایت تولید شده توسط گروه در ایالات متحده از محیط زیست کار * است که به اخبار در مورد ایمنی از مارک های سلامت و زیبایی محبوب اختصاص داده شده، تنها 11 درصد از 10500 مواد مورد استفاده در لوازم آرایشی برای ارزیابی شده خود را ایمنی با پانل بررسی ایالات متحده آمریکا صنعت لوازم آرایشی و است. در استرالیا وضعیت بی شباهت نیست، با هزاران تن از مواد تشکیل دهنده به درستی ارزیابی نیست.

در حالی که رژ لب فرد حاوی مقادیر بسیار کمی از مواد شیمیایی، آن آثار تجمعی و ترکیبی از استفاده از این مواد به یکی از قطعات حساس از بدن است، و این واقعیت که آن را بلعیده است، که باعث می دهد برای نگرانی.

"سرب نمونه شامل تعدادی از مواد تشکیل دهنده خطرناک، از جمله coaltar بر اساس FD & C رنگدانه های رنگ، روغن های معدنی، نفتی مشتق شده است، و عطر مصنوعی و طعم دهنده برای پوشش بو و سلیقه از مواد تشکیل دهنده دیگر." برخی از رنگ های مصنوعی بر اساس ذغال سنگ یافت شده است به علت سرطان در حیوانات و بسیاری از مردم واکنش های آلرژیک مانند سوزش پوست و درماتیت تماسی را تجربه کنند. آنها به عنوان FD & C و یا D & C ذکر شده، به دنبال یک رنگ و یک عدد است.

دیگر مواد تشکیل دهنده که در زیر نور افکن برای توانایی خود را به عمل به عنوان آلرژن تماس پارابن، گروهی از مواد شیمیایی به عنوان مواد نگهدارنده در برخی از رژ لب استفاده می شود آمده اند.
پارابنها می توانید با نام های بسیاری از جمله متیل اتیلپارابن پارابن، و parahydroxyX رفتن؛ iZoate.

گروه دیگری از مواد شیمیایی به نگرانی جهانی فتالات هستند. آنها به عنوان حلال ها و در رایحه های اضافه شده به لوازم آرایشی از جمله برخی از سرب استفاده می شود.

بیش از حد زیبا، محیطی و بهداشتی یک پروژه مشترک آمریکا سازمان ها، مولود ها آرایشی و بهداشتی خود را برای تحقیقات به یک آزمایشگاه مستقل برای سطوح فتالات ارسال و پیدا شده سه چهارم از محصولات تست شده سطح اثری از فتالات بود. فتالات، که در لوازم آرایشی و بهداشتی با برچسب نیست، از ایجاد نقائص هنگام تولد، غدد درون ریز (هورمون) اختلال در سطوح پایین، و کلیه و آسیب کبدی در غلظت های بالا مشکوک.

سازندگان رژ لب طبیعی به اصول تماس رفته اند. به جای تکیه بر مواد پتروشیمی مصنوعی، محصولات خود را به طور کلی شامل ترکیبات گیاهی (جوجوبا، گل رز، مرکبات، و غیره) همراه با مواد طبیعت منابع، مانند ochres، واکس گیاهی و موم، که به رژ لب برای هزاران سال مورد استفاده قرار گرفته .

این مهم است که هر چند به دقت بررسی «طبیعی» ادعا می کند در لوازم آرایشی و برای هر یک از مواد شیمیایی ناخواسته ذکر شده در بالا است. برخی از محصولات «طبیعی» ممکن است بخشی مواد آلی دارند اما هنوز استفاده از مواد افزودنی شیمیایی غیر ضروری، و یا استفاده از ترکیبات گیاهی مرسوم رشد که ممکن است حاوی باقیمانده آفت کش است که می تواند مصرف شود.

* گروه کاری محیط زیست یک سازمان تحقیقاتی زیست محیطی غیر انتفاعی مستقر در واشنگتن دی سی است

منابع:

• به عنوان خوانده لب های من: تاریخ فرهنگی از رژ لب، توسط مگ کوهن راگاهای و کارن کوزلوسکی.

• Facefacts: راهنمای آرایشی و بهداشتی، پوست و مراقبت از مو، توسط Alison هاینز.

• A-Z مواد شیمیایی در خانه، (ED 4)، مجموع محیط زیست مرکز و انتخاب کتاب.

• پوست عمیق، گروه کاری محیط زیست (گزارش ewg.org/ / Skindeep به)

• نه خیلی زیبا: فتالات، آرایشی محصولات و FDA، (2002)، محیط زیست گروه کاری، مراقبت های بهداشتی بی ضرر و پاک میشم (nottoopretty.org/report.htm)

• مشکل در Toyland، نیویورک منافع عمومی گروه پژوهشی (nypirg.org). شیمیایی صفحه اصلی، صلح سبز (greenpeace.org.uk/Products/ مواد سمی!)
+ نوشته شده توسط Kristinacook در سه شنبه، ۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۲ قبل از ظهر، ۳۴ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر