تبلیغات
مد موضوع گسترده است که بایدها و نبایدها های مختلف است. قوانین و مقررات که باید رعایت شود معمولا بسیار گسترده و اغلب بیش از حد زیادی به نگه دارید تا با. یا چگونه بسیاری از مردم می توانند در تماس با این قوانین جدید که حفظ و در حال معرفی باقی بماند. این واقعیت که مد یک نهاد مداوم در حال تحول است کمی کند برای کمک به نگه داشتن. به این ترتیب، به منظور حفظ سلامت عقل خود، تنها یک راهنما از انواع لازم حداقل برای مردمی عادی روزمره است. یکی از اتفاقاتی که دستورالعمل برای ضروری است احزاب و لباس حزب است.J. Mendel Spring 2016:

به سختی هر فرد می کند که تایید و تحسین دیگران (به جز افراد ضد اجتماعی و یا سادیستی) را نمی خواهم وجود دارد. با استفاده از این در ذهن، مهم است که به انتخاب لباس حزب مناسب به منظور به دست آوردن پذیرش از سینماروهای حزب. بدون گرفتاری بیشتر، راهنماهای است که باید در انتخاب لباس حزب مناسب دنبال داشته باشد؟

اولین گام در تبدیل زرق و برق دار برای هر حزب است که بدانید چه نوع تنظیم این رویداد است. این کمک خواهد کرد که شما تعیین و لباس حزب مناسب برای مناسبت های خاص را انتخاب کنید. اساسا سه دسته که انواع احزاب تحت سقوط و آنها رسمی، نیمه رسمی و غیر رسمی می باشد. تغییرات در اصطلاحات از جایی به جای وجود دارد اما این سه زیر مجموعه همه آنها را توصیف می کنند. به همین طریق، لباس برای این سه دسته نیز تا حد زیادی متفاوت است.

لباس مهمانی رسمی برای رویدادهای نشاندار شده به عنوان کراوات سیاه و سفید و یا کراوات سفید می باشد. تغییرات دیگر در نامگذاری از این وقایع وجود دارد. برای مثال، برخی رویدادهای رسمی به عنوان کراوات سفید یا سیاه و سفید اختیاری، کراوات خلاق سفید، و غیره برای این وقایع اشاره شد، لباس رقص بال مناسب لباس و یا کت و دامن با کراوات (معمولا) برای مردان و برای زنان، لباس مجلسی زنانه، لباس های بلند می ، کسب و کار / لباس پاشنه و یا لباس شب مناسب هستند.

برای رویدادهای نیمه رسمی، لباسهای حزب مناسب کمتر رسمی هستند و به عنوان مثل، لباس بلند معمولا برای زنان کنار گذاشته است، اما البته لباس نباید بیش از حد کوتاه یا گاه به گاه. طول زانو یا زیر لباس طول زانو خوب است. برای مردان، کت و شلوار (بدون لباس رسمی) بدون کراوات قابل قبول است. حوادث گاه به گاه این معنی است که هر لباس می رود تا زمانی که آن را مد روز است. با این حال، حوادث گاه به گاه پاشنه نیاز قطعه "dressier".

بنابراین هر آنچه که صورت شما در حال رفتن برای، همیشه اطمینان حاصل شود که لباس حزب مناسب هستند و در حال حاضر شما را در بهترین نور ممکن است.
+ نوشته شده توسط Kristinacook در شنبه، ۲۶ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶ بعد از ظهر، ۲۷ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha 
 
نوشته‌های اخیر